Human & Hunter Sp. z o.o.

Kierownik Logistyki

Miejsce pracy: Sosnowiec

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Logistyki wewnętrznej.

OPIS STANOWISKA:

• Zarządzanie działem logistyki wewnętrznej;

• Przedstawianie innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu działu/zakładu;

• Wdrażanie wcześniej zaakceptowanych pomysłów;

• Dowodzenie podległym zespołem pracowników;

• Aktywna i skuteczna współpraca z innymi działami w firmie;

• Realizacja wskaźników logistycznych wynikających z uzgodnionych celów.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie logistyki;

• Doświadczenie w zarządzaniu komunikacją oraz dostawami wewnętrznymi w branży automotive;

• Znajomość zasad jakości „Kaizen”;

• Dobra znajomość j. angielskiego oraz mile widziana znajomość j. włoskiego;

• Otwartość na innowacje, umiejętności przywódcze oraz organizacyjne.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

• Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.