Kierownik Logistyki - Pharma

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, w związku ze stałym rozwojem firmy i procesów logistycznych, poszukujemy ambitnych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Kierownika Logistyki. Osoba nad tym stanowisku będzie odpowiadać za planowanie zapasów oraz copackingu, oraz ciągłe doskonalenie procesów logistycznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży farmaceutycznej, specjalizująca się w imporcie równoległym, a także dystrybucji leków, suplementów diety, oraz kosmetyków i dermokosmetyków.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za właściwą organizację i zarządzanie procesami logistycznymi w obszarze planowania, zapasów, transportu, przepływów wewnętrznych
  • Planowanie zapasów i copackingu w ścisłej współpracy z działami handlowym i customer service
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z copackerami oraz innymi dostawcami usług, w tym prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bieżące monitorowanie stanów magazynowych i podejmowanie działań optymalizacyjnych
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
  • Zarządzanie podległym zespołem planistów i logistyków

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, handel międzynarodowy
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze logistyki, warehousingu, planowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem będzie dużym atutem
  • Znajomość systemów WMS oraz pakietu Office
  • Poparte przykładami doświadczenie w doskonaleniu procesów logistycznych
  • Poświadczone sukcesami doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych z dostawcami
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, dokładność, proaktywność

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach firmy
  • Dodatkowe szkolenia w ramach potrzeb
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page