Kierownik linii rozlewniczej (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • zarządzanie procesem rozlewu na podległej linii w celu zapewnienia realizacji planów produkcyjnych oraz stabilności parametrów jakościowych i efektywnościowych,
  • nadzór planowania procesu rozlewu zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • organizowanie i przeprowadzanie prób i testów,
  • nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemów zapewnienia jakości,
  • planowanie budżetów kosztów stałych i zmiennych oraz kontrola ich realizacji,
  • przygotowywanie zadań CAPEX oraz nadzór nad ich realizacją,
  • opracowanie i analiza danych w celu identyfikacji problemów,
  • podejmowanie działań w celu eliminowania negatywnego wpływu procesu rozlewu na środowisko,
  • organizacja miejsc pracy zgodnie z przepisami BHP oraz ochroną środowiska.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn itp.),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • znajomość przynajmniej jednego z systemów zarządzania MNWay, IRMS,PM,TM,
  • praktyczna znajomość narzędzi produkcyjnych takich jak: TPM, 5S, ISO,
  • doświadczenie w pracy w środowisku SAP oraz dobra znajomość Excela,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • dynamizm w działaniu,
  • multizadaniowość,
  • orientacja na cel.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych rozwiązań,
  • pracę w dynamicznym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy