Kierownik laboratorium medycznego

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1138517

Dla naszego klienta, nowoczesnej kliniki zajmującej się wdrażaniem nowych metod diagnostycznych i leczniczych poszukujemy kandydata na stanowiskoKierownika Laboratorium Medycznego.

Region: Katowice

Wymagania:
Aktualne prawo do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie,Doświadczenie w zakresie badań genetycznych, wykonywaniu analiz immunochemicznych, w pracowni hematologii - mile widziane
Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
Zakres obowiązków:
Kierowanie pracą podległych oddziałów, planowanie, organizowanie, koordynacja pracy,
Udział w procesie rekrutacji pracowników,
Wprowadzenie niezbędnych zmian w pracy podległego personelu oraz monitorowanie efektywności pracy,wspieranie rozwoju pracowników - nadzór nad szkoleniami,
Opracowywanie, wdrażanie i realizowanie procedur postępowania laboratoryjnego oraz dokumentów wymaganych przez systemy jakości oraz regulowanych przepisami prawa,
Opracowywanie i wprowadzanie nowych metod diagnostycznych,
Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentó
Rozpatrywanie reklamacji, obsługa zapytań mailowych i telefonicznych pacjentów
Czuwanie nad terminowym regulowaniem płatności przez kontrahentów i klientów oraz kierowanie wniosków o podjęcie działań zmierzających do wyegzekwowania należności
Kontrola bieżącego zaopatrzenia i zużycia materiałów oraz składanie zamówień na niezbędne materiały i odczynniki dla analizatorów,
Prowadzenie raportów miesięcznych ilości badań,
Klient oferuje:
Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii,
Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz integracyjne spotkania zespołowe.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland