Opis stanowiska pracy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zatrudni kierownika Kuchni dla ubogich im. św. Brata Alberta w Sopocie

Do Twoich zadań będzie należało w szczególności:
– koordynowanie pracy kuchni dla ubogich, łaźni dla osób bezdomnych oraz fryzjera, Spiżarni Caritas oraz projektów o charakterze społecznym (m.in. zarządzanie personelem i finansami, prowadzenie dokumentacji, współpraca z instytucjami finansującymi);
– pozyskiwanie darczyńców;
– inne zadania wynikające z pracy w szczególności z osobami ubogimi, bezdomnymi, potrzebującymi.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie;
– udział w ciekawych działaniach i projektach społecznych;

Wymagania

– doświadczenie minimum 5 lat pracy w tym co najmniej 2 lata pracy na stanowisku kierowniczym;
– doświadczenie na stanowisku kierownika w gastronomii;
– czynne prawo jazdy kat. B;
– samodzielność, dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności komunikacyjne;
– kreatywność, umiejętność kierowania pracą zespołu, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowanie powierzonych zadań, umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych;
– mile widziane doświadczenie w pracy z wolontariuszami, osobami bezdomnymi i potrzebującymi;

Prezentacja firmy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej jest kościelną organizacją charytatywną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat