Randstad realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

W imieniu międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik księgowości

Nr ref.: 36207
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem księgowych oraz wykonywanie zadań operacyjnych przewidzianych na stanowisku kierowniczym
  • nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości
  • dbanie o realizację celów zespołu i pracowników w zakresie zadań księgowych
  • kontakt w j. angielskim z zagranicznymi jednostkami firmy i klientami
  • raportowanie i usprawnianie procesów księgowych
  • rekrutacja i wdrażanie nowy pracowników

Oczekiwania:
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w księgowości co najmniej 4 lata, preferowane doświadczenie w obszarze zobowiązań
  • znajomość systemów księgowych i MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności przywódcze

Oferta:
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • możliwość posługiwania się j. angielskim na co dzień w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)