Kierownik /Koordynator Robót Sanitarnych

Mosty Łódź S.A.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Poszukujemy : Kierownika /Koordynatora Robót Sanitarnych

Miejsce pracy : Mielec

Region: województwo podkarpackie,

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami sanitarnymi na kontrakcie,
  • kontrola i nadzór nad przebiegiem realizowanej instalacji zgodnej z dokumentacją,
  • analiza dokumentacji projektowej w szczególności w zakresie koordynowanej branży w celu eliminacji kolizji,
  • współudział w wyborze podwykonawców i dostawców z branży sanitarnej nadzór i koordynacja robót podwykonawców z branży sanitarnej,,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • możliwość pracy w delegacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
  • minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji robót w przedmiotowej branży
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako kierownik robót/inspektor nadzoru przez 1 rok na jednej inwestycji przy budowie basenu lub aquparku o sumarycznej powierzchni lustra wody co najmniej 400m2 i wartości robót budowlanych netto co najmniej 25 000 000 zł.
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca