KIEROWNIK/ Koordynator Projektu ( Automotive)

Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań , Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa CLAVEY - w branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat.

Profil działalności naszej firmy:

  1. Utrzymanie ruchu w zakresie urządzeń przemysłowych
  2. Montaż urządzeń przemysłowych
  3. Automatyzacja
  4. Resident Engineering
  5. Prace jakościowe
  6. Optymalizacja procesów
  7. Zakładowe modele zarządzania

Nasze motto brzmi:

„Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”.

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni do Zakładu w Swarzędzu / we Wrześni:

KIEROWNIKA PROJEKTU

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w branży Automotive,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu SAP – mile widziana,
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana,
  • otwartość, komunikatywność oraz dyspozycyjność,
  • znajomość ISO 9001 oraz 14000,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • identyfikację oraz analizę zgłaszanych problemów technicznych,
  • wdrażanie zleceń oraz ich kontrolę i raportowanie ich przebiegu,
  • przygotowywanie kalkulacji dla dostawców,
  • analizę wykonywanych zleceń,
  • opracowywanie instrukcji roboczych dla pracowników,
  • inwentaryzację magazynu,
  • zatwierdzanie kosztów logistycznych,
  • koordynowanie pracy zespołu,
  • wsparcie techniczne dla Mistrzów i Brygadzistów,
  • kontrolę projektów zewnętrznych,
  • utrzymywanie i pielęgnację kontaktów z dostawcami oraz z klientem.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami,
  • stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • intensywne wdrożenie w ramach realizowanych projektów,
  • pracę w stale rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość udziału przy tworzeniu nowych przedsięwzięć.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj możliwość wsparcia przedsięwzięcia od samego początku!

Jeżeli zainteresowało Ciebie nasze ogłoszenie czekamy na Twoją aplikację.

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive