kierownik/koordynator produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 22503
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem 10-15 osób
  • delegowanie i monitorowanie wykonania zadań produkcyjnych
  • nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z harmonogramem
  • zgłaszanie usterek technicznych maszyn
  • przyjmowanie reklamacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/kierunki produkcyjne, zarządzanie i technologia produkcji, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • minimum 2 lata na wyżej wymienionym stanowisku, mile widziany
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • punktualność, zdolności organizacyjne i przywódcze, wysoka kultura osobista, komunikatywność,  inicjatywa i konsekwencja w planowaniu, odpowiedzialność, rzetelność
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów, samodzielność w podejmowaniu decyzji, doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • pakiet Office, bardzo dobra obsługa komputera

Oferta:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
  • zdobycie doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)