Kierownik Kontroli Jakości i Systemu Zarządzania Jakością

BMJ Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma BMJ Doradztwo Personalne od 20 lat świadczy usługi rekrutacji i doradztwa w zakresie polityki HR dla firm (szkolenia, audyty personalne i organizacyjne, coaching), wspiera i pomaga menadżerom w ich rozwoju zawodowym (treningi indywidualne, coaching), doradza, jak efektywnie szukać pracy i budować swoją karierę zawodową.

Obecnie naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, która ma swoją siedzibę w północno-środkowej części Polski. W związku z ciągłym rozwojem firmy do nowoczesnego zakładu produkcyjnego na Pomorzu poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

nr ref.: BMJ/KKJ/09

Miejsce pracy: Koszalin

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie maksymalnej efektywności funkcjonowania systemów zarządzania jakością w firmie oraz opracowywanie procedur i mechanizmów jakościowych wewnątrz firmy.

Zadania:

  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów,
  • nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych z audytów wewnętrznych SZJ, certyfikujących, produkcyjnych oraz ocena ich skuteczności,
  • nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania, Jakością (SZJ)
  • merytoryczny nadzór nad działami Firmy w sprawach dotyczących utrzymania i rozwoju SZJ,
  • monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach,
  • reprezentowanie Firmy na zewnątrz w sprawach dotyczących Zarządzania, Jakością,
  • raportowanie wskaźników jakościowych do Zarządu Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia menadżerskiego w obszarze zarządzania jakością w firmie produkcyjnej,
  • dobrej znajomości nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością najlepiej popartej odbytymi szkoleniami, lub dodatkowymi studiami podyplomowymi,
  • znajomości zasad zarządzania procesem produkcji zgodnie z SZJ
  • znajomości systemów zarządzania jakością (HAACP, BRC/IFS),
  • umiejętności analitycznego myślenia i organizowania pracy własnej i podległego personelu
  • Doświadczenie w pracy w branży produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim,
  • dobre warunki pracy i płacy, samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich ofert wraz z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133) z podaniem w temacie „nr ref.: BMJ/KKJ/09”

Prezentacja firmy

Obecną pozycję na rynku zawdzięczamy profesjonalnie przygotowanym i zaan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca