Kierownik Kontraktowania Projektów / Specjalista ds. Ofertowania

Klient infoPraca.pl

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży budowlanej – konstrukcje stalowe, mosty
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego/ szwedzkiego/ norweskiego/ duńskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w sprzedaży oraz marketingu (mile widziane)

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • budowanie trwałych relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • tłumaczenia dokumentacji technicznej
  • nadzór nad realizacją projektów
  • współpraca z partnerami handlowymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Firma z branży budowniczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie