Kierownik kontraktów - kubatura / przemysł

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Globetek aktualnie prowadzi rekrutację dla firmy realizującej projekty w branży budownictwa kubaturowego i przemysłowego w całej Polsce na stanowisko Kierownik kontraktów kubaturowych / przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • Udział w prowadzeniu negocjacji oraz przygotowaniu ofert dla inwestorów
  • Negocjacje z podwykonawcami oraz ich dobór dla każdego z prowadzonych kontraktów
  • Nadzór nad procesem przygotowania produkcji oraz podział zadań w ramach podległego zespołu
  • Przygotowanie budżetów i harmonogramów kontraktu oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem
  • Odpowiedzialność za wszystkie dokumenty ofertowe, dokumentację techniczną, korespondencję z podwykonawcami, projektantami oraz inwestorem
  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą
  • Bezpośredni nadzór nad pracą podległych kierowników budowy oraz podwykonawcami na budowie
  • Ścisła współpraca z inwestorami w zakresie realizacji kontraktu, rozliczeń finansowych oraz rozwiązywanie problemów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego na kierunku budownictwo lub podobnym
  • Uprawnień budowlanych do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenia w prowadzeniu kontraktów budowlanych (kubatura lub przemysł) z ramienia generalnego wykonawcy
  • Doświadczenia w przygotowywaniu budżetów oraz rozliczaniu kontraktów z podwykonawcami oraz inwestorami
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę na kierowniczym stanowisku w stabilnej firmie budowlanej
  • Udział w przygotowaniu i realizacji wielu ciekawych projektów budowlanych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę (zależnie od preferencji)
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."