Kierownik Jakości

HRK S.A.

Piła, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z polskim kapitałem, działającej w branży przemysłowej (przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechaniczna obróbka metali), lidera w swoim segmencie rynkowym z siedzibą w bliskiej okolicy Piły, w związku z planowym rozwojem komórki jakości, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik JakościMiejsce pracy: Piła

Zadania:

  • zarządzanie pracą działu kontroli jakości i nadzór nad jego efektywnością,
  • realizacja strategii zarządzania jakością,
  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości procesów produkcyjnych,
  • koordynowanie zadań i projektów dotyczących zapewnienia jakości w zakresie procesów produkcyjnych oraz łańcucha dostaw, włącznie z audytami jakościowymi wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • planowanie działań prewencyjnych, nadzór nad opracowywaniem i wdrażaniem właściwych procedur dla lepszego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością,
  • osoba na tym stanowisku raportuje bezpośrednio do Dyrektora Produkcji.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej z branży przemysłowej
  • wykształcenie wyższe techniczne (optymalnie z zakresu zarządzania jakością),
  • bardzo dobra znajomość norm i narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów,
  • wysoki poziom kompetencji przywódczych (zarządzanie zespołem, rozwój pracowników),
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana,
  • doświadczenie w branży automotive, znajomość wymagań ISO/TS 16949, znajomość APQP oraz PPAP będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swoim segmencie rynkowym,
  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji oraz udział w ambitnych projektach rozwojowych,
  • kontakt z nowoczesną technologią i parkiem maszynowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.