Kierownik Jakości (M/F)

Michael Page

Polkowice, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive która wdraża nowatorskie rozwiązania w zakresie produkcji najwyższej klasy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Jakości.

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest to wysokiej klasy zakład produkcyjny działający w branży produkcyjnej od wielu lat, lider w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • nadzorowanie aktualności i wdrażanie wymagań klientów,
  • organizacja i planowanie kontaktów z klientami oraz reprezentowanie Spółki na spotkaniach z klientami w tematyce jakościowej,
  • zarządzanie zespołem specjalistów i kontrolerów,
  • analiza wskaźników jakościowych,
  • nadzór nad wzorcowaniem wyrobu gotowego,
  • nadzór nad reklamacjami klienta i reklamacji do dostawców,
  • definiowanie i nadzorowanie działań korygujących i prewencyjnych.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane mechaniczne,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive warunek konieczny,
  • znajomość narzędzi i metod jakościowych oraz procesów zarządzania zasobami ludzkimi,
  • dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • praktyczna znajomość ISO/TS 16949 (IATF 16949), VDA 6.1, VDA6.3, VDA2, VDA RGA, APQP, FMEA, SPC, MSA
  • umiejętność analitycznego myślenia, zdolności organizacyjne oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • zorientowanie na klienta i nastawienie na cel,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość programów MS Office, SAP,
  • prawo jazdy kat.B,
  • uprawnienia auditora ISO/TS oraz VDA6.3 będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • rozwój zawodowy w ramach struktur międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polkowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page