Kierownik Jakości (k/m)

Michael Page

Świebodzin, lubuskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Jakości (k/m)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna

Opis stanowiska

Zarządzanie działem jakości, w tym współpraca z inżynierami oraz specjalistami

Wdrażanie i koordynacja standardów jakościowych dla nowych i trwających projektów

Odpowiedzialność za zarządzanie systemami jakości oraz audyty na danym obszarze

Bezpośrednia współpraca z obszarem produkcji oraz R&D

Szkolenie pracowników z norm oraz standardów jakościowych w organizacji

Współpraca z Klientami oraz zarządzanie procesem reklamacyjnym

Profil kandydata

Minimum 3 letnie doświadczenie w roli Kierownika Jakości

Wykształcenie wyższe techniczne- np. zarządzanie jakością i pokrewne

Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku produkcyjnym

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- min. B2

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Bogaty pakiet benefitów

Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz udział w ciekawych projektach

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świebodzin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page