Kierownik / Inżynier robót sanitarnych i wentylacyjnych

Mapol

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ogólnobudowlana zatrudni Kierownika/Inżyniera robót sanitarnych i wentylacyjnych z doświadczeniem.

Opis stanowiska:

- planowanie i koordynacja robót sanitarnych i wentylacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i przepisami bhp,
- bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
- kierowanie zespołem oraz nadzór nad podwykonawcami,
- planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji oraz ich zamawianie,
- przygotowywanie, nadzór, koordynacja i rozliczanie robót,
- prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych i wentylacyjnych,
- uczestnictwo w odbiorach robót.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji w zakresie robót sanitarnych i wentylacyjnych,
- umiejętność obsługi komputera,
- umiejętność kierowania zespołem pracowników,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, terminowość, dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma ogólnobudowlana

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie