Kierownik/Inżynier budowy ds. elektrycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego Klienta w województwie warmińsko-mazurskim poszukujemy:

Nr ref.: 35958
Praca stała
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie inwestycji (redagowanie wytycznych, uzgodnienia, pozwolenia, decyzje, opinie...)
  • koordynacja i kontrola procesu projektowego, na etapie przygotowania jak i realizacji inwestycji z zakresu branży elektrycznej i teletechnicznej
  • nadzór i kontrola nad postępami prac Wykonawców
  • pozyskiwanie Wykonawców
  • pozyskiwanie i analiza ofert na usługi, materiały, urządzenia
  • koordynowanie harmonogramów prac
  • kontrola, dokumentowanie jakości oraz rozliczanie prac

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe - inżynier w zakresie branży elektrycznej/teletechnicznej
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w nadzorowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci elektroenergetycznych i teletechnicznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programów kosztorysowych i zasad kosztorysowania

Oferta:
  •  samodzielna, odpowiedzialna praca w ramach dynamicznie rozwijającej się firmy
  •  rozwój oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  •  stabilne warunki zatrudnienia
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)