KIEROWNIK HURTOWNI FARMACEUTYCZNEJ

Praca.farmacja.pl

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Duża hurtownia farmaceutyczna w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

Zakres obowiązków:
• odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie hurtowni farmaceutycznej zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa farmaceutycznego, Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz pozostałymi aktami prawnymi
• koordynacja i realizacja wszystkich działań związanych ze wstrzymaniem oraz wycofaniem
z obrotu produktów leczniczych
• nadzór nad procesami dystrybucyjnymi i pozostałymi czynnościami związanymi z obrotem hurtowym produktami leczniczymi
• szkolenia pracowników z zakresu obrotu produktami leczniczymi zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne i DPD
• prowadzenie i nadzór nad procesami kwalifikacji, walidacji w hurtowni farmaceutycznej,
• nadzór merytoryczny nad sporządzaniem i przekazywaniem obowiązujących raportów
i sprawozdań wynikających z przepisów

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego farmaceutycznego i czynnego prawa wykonywania zawodu farmaceuty
• minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece, ,
• znajomości Office(w szczególności Excel)
• umiejętności organizowania pracy własnej i zespołu
• odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Najlepszym Kandydatom oferujemy:
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny oraz sportowy)
• udział w innowacyjnych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.