Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0905

Obowiązki:

Organizacja, nadzór, kontrola i ocena pracy pracowników kuchni szkolnej i obsługi,
Przeglądy wszystkich pomieszczeń szkolnych oraz terenu przyległego do budynków szkoły pod kątem sprawności techniczno-eksploatacyjnej, zabezpieczenia majątku szkolnego z uwzględnieniem przepisów bhp oraz ładu i porządku,
Prowadzenie: dokumentacji kontroli wewnętrznej, książki obiektu budowlanego, książki kontroli dokonywanych przez instytucje zewnętrzne,
Zapewnienie sprawnej obsługi kancelaryjno-biurowej,
Zakup środków czystości, materiałów biurowych, eksploatacyjnych, wyposażenia w pomoce dydaktyczne i sprzęt, odzieży ochronnej i środków bhp dla pracowników,
Nadzór nad właściwym, zgodnym z przepisami przebiegiem inwentaryzacji, Prowadzenie ksiąg inwentarzowych oraz dokonywanie odpowiednich oznakowań na zakupionych urządzeniach i sprzętach,
Prowadzenie rejestru pokwitowań osób odpowiedzialnych materialnie za wyposażenie pracowni i gabinetów,
Planowanie wydatków związanych z bieżącą działalnością szkoły,
Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych, w oparciu o przepisy o zamówieniach publicznych dokonywanie zakupu: materiałów, wyposażenia w pomoce i sprzęt, prowadzenie bieżących remontów,
Zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynków oraz zabezpieczenia majątku szkolnego,
Przygotowanie planów remontów bieżących i kapitalnych, organizacja i nadzór nad ich realizacją, oraz dokonywanie odbioru wykonanych prac.
Prowadzenie książki remontów budynków szkolnych oraz sprzętu,
Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej gospodarowania majątkiem szkoły (umowy najmu),
Wykonywanie zadań w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji.
Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora szkoły.
Godziny pracy 7-15

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe 2 lata na samodzielnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w placówkach oświatowych, bardzo dobra organizacja pracy, Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych; Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku; Umiejętność obsługi komputera; Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych, prawa pracy, prawa budowlanego, przepisów bhp i ppoż. oraz innych związanych z funkcjonowaniem szkoły publicznej

Miejsce pracy: Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy