Agencja Headhunters.

Agencja Headhunters (nr cert. 7132) dla swojego niemieckiego klienta - dużej firmy w branży produkcji spożywczej - poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownik Działu

Miejsce pracy: Niemcy, Bremen (okolice)

Zadania:

  • realizacja polityki produkcyjnej zgodnie z założeniami sprzedażowymi firmy,
  • nadzór i kontrola efektywności i kosztowności produkcji,
  • nadzór nad linią produkcyjną o wysokim stopniu zautomatyzowania (z włączeniem linii pakujących, metkujących, magazynu),
  • nadzór i monitorowanie pracy maszyn i urządzeń, kontrola konserwacji sprzętu,
  • organizacja i nadzór nad systemem pracy,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników (ok. 30 osób).

Oferujemy:

  • długotrwałe zatrudnienie w stabilnej firmie o uznanej marce na terenie Niemiec,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • gruntowne szkolenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w przeprowadzce rodziny zatrudnionego na teren Niemiec.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, inżynieria produkcji i pokrewne),
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale produkcyjnym w firmie produkcji spożywczej,
  • zdolność do identyfikacji problemów i ukierunkowanie na ich rozwiązywanie, - umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88