Kierownik Działu Zaopatrzenia

Triss Sp. j.

Osielsko, 86-031, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierownika Działu Zaopatrzenia. Osoba ta odpowiedzialna będzie za realizację zamówień materiałów do produkcji oraz zarządzanie działem zaopatrzenia firmy.

Wymagania

Wymagane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość pakietu Office, sumienność i dobra organizacja pracy a także znajomość procedury ISO 9001.
Mile widziana znajomość branży meblowej oraz języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją mebli sklepowych i biurowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca