kierownik działu zakupów i transportu

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamiczną, nowocześnie zarządzaną firmą obecną na rynku już od ponad 30 lat. Jednym z wiodących na rynku producentów komponentów i urządzeń do instalacji grzewczych oraz sanitarnych.
Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat przeszliśmy prawdziwą metamorfozę zwiększając prawie 4-krotnie liczbę pracowników do blisko 300 oraz realizując inwestycje o łącznej wartości ponad 14 mln zł.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku kierownika działu zakupów i transportu, której to możemy zaoferować: samodzielne stanowisko z realną szansą na kształtowanie rozwoju biznesu, stabilne zatrudnienie, możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań na podległym obszarze działania, nowoczesne narzędzia pracy oraz atrakcyjny system motywacji finansowej i poza finansowej.

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zakupów i logistyki,
- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
- znajomość narzędzi do optymalizacji zwiększania efektywności procesów zakupowych,
- wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, interpersonalne oraz umiejętności pracy i zarządzania zasobami ludzkimi,
- silna orientacja na wynik, doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy podległego zespołu,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca