Kierownik Działu Utrzymania Obiektu

Geo-Kat Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Od: Geo-Kat Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie
Numer referencyjny: KDUO/BIA/10/2015

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za kierowanie działem oraz techniczne utrzymanie Obiektu Handlowego.

Główne zadania na tym stanowisku to:
• Nadzór i zarządzanie pracą Działu Utrzymania Obiektu, w tym również koordynacja prac pracowników,
• Nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń elektrycznych, aparatury i maszyn w obiekcie,
• Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów na terenie Centrum Handlowego,
• Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie Centrum Handlowego,
• Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych,
• Prowadzenie rejestru i nadzorowanie konserwacji i serwisów gwarancyjnych,
• Realizacja czynności konserwacyjno-serwisowych dla urządzeń i maszyn,
• Reagowanie w przypadku zaistnienia usterek bądź przerw w funkcjonowaniu urządzeń,

Wymagania:
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie kierunkowe elektryczne lub pokrewne,
• Posiadanie uprawnień SEP do 20 kV, uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych, uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego,
• Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych,
• Doświadczenie w zakresie konserwacji i utrzymania urządzeń wentylacji i klimatyzacji,
• Wiedza z zakresu obsługi narzędzi klasy BMS,
• Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność,

Oferujemy:
• Ciekawą i samodzielną pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia.