Kierownik Działu Transportu i Realizacji Usług

SUEZ Polska

Nowy Sącz, małopolskie

SUEZ Polska

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie procesem realizacji umów związanych z odbiorem odpadów, oczyszczaniem ulic, konserwacją terenów zielonych.
  • Planowanie działań, zapewnienie odpowiednich zasobów (ludzi i sprzętu) do realizacji zadań.
  • Kierowanie podległym zespołem ludzi, dbanie o wzrost efektywności pracy.
  • Nadzór nad pojazdami spółki i ich sprawnym funkcjonowaniem.
  • Zapewnienie warunków pracy zgodnych z przepisami BHP i ppoż., dbanie o ich podnoszenie.
  • Udział w przygotowywaniu budżetu działu i nadzór nad jego realizacją.
  • Analiza kosztów prowadzonej działalności. Podejmowanie działań mających na celu zwiększanie rentowności oraz racjonalizację kosztów.
  • Przygotowywanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji w zakresie nadzorowanej działalności.
  • Utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami.

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, najlepiej o kierunku: transport, ochrona środowiska, zarządzanie;
  • Praktycznej znajomości zagadnień transportowych;
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem;
  • Umiejętności stawiania celów i egzekwowania ich wykonania, nastawienia na realizację zadań i celów;
  • Bardzo dobrych umiejętności pracy na komputerze, w szczególności dobrej znajomości pakietu Office i analizy danych w programie Excel;
  • Zdolności organizacyjnych;
  • Systematyczności, skrupulatności;
  • Dynamiki działania, zdolności obserwacji, identyfikowania problemów i nastawienia na ich rozwiązanie;
  • Zorientowania na działania zwiększające efektywność;
  • Prawa jazdy kat. B.

Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują wyzwań związanych z wdrażaniem zmian w organizacji, i które są w tym skuteczne. Poszukujemy osób, które potrafią organizować pracę ludzi i transportu, które podejmują decyzje w oparciu o rzeczywiste dane i które potrafią tworzyć standardy działania oparte na efektywności, poszanowaniu Klienta oraz dobrej atmosferze w zespole.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet medyczny oraz udział w tworzeniu nowoczesnej organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
SUEZ Polska