Kierownik Działu Testów i Weryfikacji

Inpost SA

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Inżyniera, który poprowadzi nasz kreatywny zespół testerów Paczkomatu w Dziale R&D. Teorię będziesz mógł przełożyć na praktykę i obserwować efekt swojej pracy w rzeczywistych warunkach.

Twoje zadania:

  • Organizowanie testów nowych komponentów oraz produktów
  • Tworzenie scenariuszy testowych, zapis procedur jakościowych
  • Udział w projektowaniu nowych maszyn, ewolucji wcześniejszych wersji
  • Analizowanie eksploatacji rozlokowanych maszyn, rekomendacja rozwiązań optymalizacyjnych
  • Ścisła współpraca projektowa z Działami Produkcji, IT, Serwisu,
  • Zarządzanie grupą inżynierów testu

Twarde dowody na to, że sobie poradzisz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka/mechanika/elektronika)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze testów lub automatyzacji przemysłu
  • Szeroka wiedza z zakresu testów fizycznych urządzeń mechatronicznych, mechanicznych i elektronicznych
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z języków programowania: Phyton, C, C++, C# (code review- weryfikacja pracy innych)
  • Znajomość LabView będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka angielskiego

A jako szef:

  • Motywuj swoich Pracowników
  • Wyznaczaj cele, rozliczaj z zadań
  • Dbaj o przyjazną atmosferę

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • Elastyczne warunki pracy (work-life ballance)
  • Dofinansowane Benefity (opieka medyczna, karta multisport)
  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Twórczą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości