Kierownik Działu Technologii

Klient infoPraca.pl

Wadowice, małopolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wadowice

Spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze konstrukcji i produkcji maszyn i urządzeń poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Technologicznego

Zakres obowiązków:

•kierowanie i efektywne planowanie pracy działu,

•bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji w przypadku wdrożeń lub zmian w istniejących porcesach technologicznych,

•bezpośrednia współpraca z Działem Konstrukcji w ramach uzgodnienień technologiczności nowych konstrukcji,

•bezpośrednia współpraca z Działem Handlowym w ramach uzgonień obróbki usługowej (ocena możliwości technologicznych, wyceny),

•nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,

•tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną,

•weryfikacja istniejących procesów technologicznych detali aktualnie produkowanych pod kątem optymalizacji kosztu produkcji i wykorzystania narzędzi,

•uczestnictwo w testach prototypów, we wdrożeniach zadań technologicznych,.

•wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej prototypów i pozostałych obrabiarek.

Wymagania:

•wykształcenie wyższe techniczne - min. inżynierskie (preferowani kandydaci po kierunkach mechanika i budowa maszyn),

•min. 6 lat doświadczenia w pracy na stanowisku technologa,

•min. 2 lata doświadczenia w zarządzania zespołem,

•znajomość rysunku technicznego na najwyższym poziomie,

•znajomość obróbki skrawaniem na obrabiarkach CNC,

•znajmość języka angielskiego,

•znajmość oprogramowania CAD/CAM,

•szeroka wiedza inżynierska, kreatywność w zakresie tworzenia nowych rozwiązań technologicznych,

•doskonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość, terminowość w realizacji zadań.

•otwartość w relacjach interpersonalnych, komunikatywność, pozytywne nastawienie do otoczenia.

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•stałe miesięczne wynagrodzenie + premie uznaniowe,

•niezbędne narzędzia pracy,

•szkolenie wdrożeniowe,

•możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,

•ciekawe projekty,

•możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

•po okresie próbnym umowa na 1 rok, po  roku umowa na czas nieokreślony.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.