Kierownik działu Rekrutacji

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso, dla swojego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko :

Asystent/ka biura – Sekretariatu z j. niemieckim i angielskim

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba będzie odpowiedzialna za:

• Prowadzenie biura,

• Prowadzenie kalendarza spotkań,

• Kontakty z Klientami zagranicznymi oraz krajowymi,

• Obsługę korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

• Współpracę z wszystkimi działami firmy,

• Przygotowanie zestawień, raportów oraz tłumaczeń na potrzeby Zarządu.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane filologiczne,

• Doskonała znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,

• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura,

• Biegła obsługa komputera,

• Miłe usposobienie, otwartość i komunikatywność,

• Samodzielność, sumienność, dobra organizacja czasu.

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodower renomowanej firmie,

• Stabilne długotrwałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach,

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca