Kierownik działu POK

MediaExpert.

Opole, opolskie

MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert.
Dobra praca na trudne czasy
Bezpieczna. Pewna. Od zaraz.
JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM.
W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Miejsce pracy: Opole

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
  • kontrola czystości w dziale
  • przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
  • zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
  • delegowanie i rozliczanie zadań
  • przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagamy:

  • dobrej znajomości branży AGD/RTV (mile widziana)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • dynamizmu w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie min. średnie
  • uprzejmość i pogoda ducha
  • niekaralność

Oferujemy:

  • dużą samodzielność działania i odpowiedzialność
  • ambitną, satysfakcjonującą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.