Kierownik działu obsługi magazynowej

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednej z dynamicznie rozwijających się firm logistycznych o niekwestionowanej pozycji na rynku w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

• zarządzanie pracą magazynu, kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych

• koordynowanie prawidłowego funkcjonowania podległego działu i współpraca z innymi działami w firmie

• optymalizacja procesów magazynowych

• przygotowywanie sprawozdań, raportów nt. działania magazynu (koszty, bezpieczeństwo pracy)

• dbanie o optymalny obieg towarów i dokumentacji magazynowej

• zarządzanie i koordynacja praca podległego zespołu; organizacja i nadzór pracy, ocena, motywowanie do efektywnej pracy

Nasza oferta:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie logistycznej

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• przejrzysta, oparta o kompetencje ścieżka kariery,

• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, program pożyczkowy,

• spersonalizowany program my benefit

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Wymagania

Profil Kandydata:

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz pracą magazynu

• komunikatywność, otwartość

• znajomość procedur i zasad dotyczących gospodarki magazynowej

• mile widziana znajomość języka angielskiego,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• doświadczenie w obsłudze komputerowych programów magazynowych

• wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie