KIEROWNIK DZIAŁU MONTAŻU I SERWISU

Wanzl Sp. z o.o.

Nadarzyn, 05-830, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

• Tworzenie systemu, dynamiczne planowanie, organizowanie i zarządzanie logistyką działania serwisów własnych i firm zewnętrznych;
• Zarządzanie pracą serwisu w celu uzyskania optymalnej efektywności i rentowności pracy działu;
• Opracowywanie i wdrażanie ulepszeń, usprawnień oraz nowych rozwiązań;
• Nadzór nad magazynami części zamiennych;
• Składanie zamówień, rozwiązywanie problemów z dostawcami.

CO OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
• Umowę o pracę i pakiet socjalny;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne;
• Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
• Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu co najmniej pozwalającym na swoboda komunikację;
• Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, elektrotechniki, informatyki;
• Biegła znajomość systemu SAP i pakietu Office;
• Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie oraz analityczne.

Prezentacja firmy

Wanzl Sp. z o.o.<br/>Firmę Wanzl cechuje dynamika, wiarygodność i nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące okresu próbego
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od osiąganych celów
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis