Kierownik Działu Logistyki

Devire

warszawa, lubuskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: warszawa

Logistic Manager

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest Firma będąca światowym dystrybutorem produktów z zakresu elektroniki, automatyki oraz utrzymania ruchu. Obecnie wspiera ponad milion Klientów na całym świecie, oferując szeroką paletę produktów oraz usług. W związku ze stałym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Logistic  Managera.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za współtworzenie i prowadzenie polityki zakupowej spółki
  • odpowiedzialność za procesy logistyczne
  • aktywne uczestnictwo w procesach zakupowych, analiza oraz negocjacje umów.
  • budowanie i rozwój bazy dostawców
  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych i generowanie oszczędności
  • nadzór nad stanami magazynowymi i rotacją
  • organizowanie pracy działu / zespołu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość Ms Excela
  • bardzo dobra znajomość języka języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • umiejętność kierowania i motywowania podległym zespołem
  • przewidywanie i komunikacja ryzyk związanych z zarządzanym obszarem
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • umiejętności budowania biznesowych relacji partnerskich
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • znajomość systemu SAP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • fantastyczną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiety socjalne
Devire Devire Devire Devire