Kierownik działu logistyki zwrotów

OTTO Work Force

Świebodzin, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Świebodzin

W związku z ciągłym rozwojem działalności i rozbudową zakładu naszego Klienta – zagranicznej firmy z branży logistycznej oraz e-commerce – OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierownik Działu Logistyki Zwrotów

Nr ref.: SL/KLZ/04/17

Miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie, nadzorowanie i realizacja wyznaczonych celów, KPI (Produktywność, SLA)

• Kształtowanie planów działań oraz planów ciągłego doskonalenia

• Nadzór nad wdrożeniem metodologii lean (5s, Kaizen)

• Kontrola przestrzegania standardów jakości w procesie

• Wdrażanie zmian w procesie, procedur i wymagań klienta

• Ocena pracy podległego zespołu

• Motywowanie i dbanie o rozwój podległego zespołu

Oferta pracodawcy:

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Atrakcyjny system premiowy

• Wysoka kultura pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze logistyki, produkcji, magazynowania
  • Wysoko rozwinięte zdolności planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Sprawna obsługa programów pakietu MS Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.