Kierownik Działu Logistyki i Planowania

Allcomp Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Allcomp Polska Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na Świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również Dystrybutorem oprogramowania Optitex w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby pełnej pomysłów i zapału do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  •  zarządzanie pracą Działu Zakupów, Logistyki i Planowania
  •  analiza procesów oraz zarządzanie projektami w ramach podległych obszarów
  •  zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze
  •  udział w planowaniu, budowaniu oraz realizowaniu budżetu
  •  monitorowanie stanów magazynowych i bieżącego zapotrzebowania
  •  planowanie zakupu materiałów na produkcję, materiałów pomocniczych i narzędzi
  •  współpraca z Kierownikiem Produkcji w obszarze planowania produkcji,
  •  optymalizacja stanu zapasów materiałów produkcyjnych
  •  nadzór nad transportami zewnętrznymi i zamówieniami oraz opracowywanie planu wysyłek
  •  budowanie bazy dostawców komponentów,
  •  współpraca z innymi działami w firmie

Oczekujemy:

  •  wyższego wykształcenia
  •  minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  •  doświadczenia w tworzeniu analiz, symulacji kosztów logistycznych, itp.
  •  dobrej znajomości języka angielskiego
  •  biegłej znajomości MS Excel
  •  umiejętności organizacyjnych i kierowniczych
  •  umiejętności analitycznego myślenia
  •  umiejętności planowania
  •  konsekwencji w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji
  •  zdolności negocjacyjnych, samodzielności, odpowiedzialności.

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz młodym zespole pracowników. Zapewniamy duże możliwości rozwoju w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o dobre warunki pracy dlatego po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.