Kierownik działu logistyki i obsługi klienta (Retail)

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik działu logistyki i obsługi klienta (Retail)Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wszystkie aspekty związane z rozwojem działu/ sklepu
  • Pełne zarządzanie w zakresie merytorycznym oraz administracyjnym
  • Obsługa reklamacji i zwrotów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Zarządzanie magazynem i dostawami
  • Zarządzanie ok 15- 20 osobowym zespołem
  • Dbałość o realizację budżetu
  • Zatrudnianie, szkolenie, motywowanie pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Retailu, mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika sklepu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, rzetelność solidność
  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza związana z pracą w sklepie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowenie do wyżywienia
  • Dofinansowanie do karty multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.