Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik działu lakierni

Nr ref.: 41415
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu na wydziale lakierni
  • zarządzanie jakością produkcji w podległym obszarze
  • definiowanie i nadzór nad przestrzeganiem norm w zakresie bezpieczeństwa, jakości, standardów produkcji
  • systematyczne szkolenie i podwyższanie kwalifikacji podległego zespołu
  • definiowanie i monitorowanie wskaźników KPI
  • optymalizacja podległych procesów i ciągłe doskonalenie, działania Kaizen

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale malowania natryskowego
  • wiedza na temat powłok, malowania natryskowego
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Office

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)