Opis stanowiska pracy

  •  kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika,
  • opracowywanie raportów, analiz i statystyk dotyczących zatrudnienia w firmie,
  • materialna organizacja dokumentacji kadrowo-płacowej firmy, nadzór nad nią,
  • kierowanie ewidencją czasu pracy,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych,
  • ustalanie z zatrudnionymi spraw związanych z czasem wolnym od pracy, urlopami i zwolnieniami lekarskimi, opracowywanie korzystnych dla przedsiębiorstwa planów urlopowych,
  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników,
  • przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja kontaktu na płaszczyźnie urząd – firma, informowanie kierownictwa o powstałych zależnościach i zobowiązaniach,
  • asystowanie przy ewentualnej inspekcji PIP, dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień,
  • nadzór nad dopilnowaniem terminów szkoleń BHP i przeciwpożarowych, prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP,
  • obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa o zmianach dotyczących przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • minim 3 letnie doświadczenie na podobym stanowisku,
  • uprawnienia BHP,
  • biegła znajomości przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja