Kierownik Działu Kadr i Płac

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży poszukuje kandydatów na stanowisko

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie  podległym zespołem pracowników;
  • Nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi;
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z wymogami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (również umowy tymczasowe).
  • Nadzór nad zawieraniem i rozliczaniem umów cywilnoprawnych.
  • Nadzór nad właściwą ewidencją i rozliczaniem czasu pracy.
  • Dbałość i nadzór nad rozliczeniami z urzędami skarbowymi, ZUS, PFRON.
  • Bieżące raportowanie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu procedur i standardów pracy;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i rozliczeń z tytułu umów o pracę lub innych form współpracy;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, duża samodzielność oraz dojrzałość biznesowa;
  • Umiejętności analityczne;
  • Doświadcznie w pracy w APT- mile widziane.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy;
  • Pracę pełną wyzwań;
  • Możliwość zarządzania zespołem;
  • Benefity socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"