Kierownik Działu Jakości

Michael Page

Sandomierz, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Działu Jakości będzie odpowiadał za kompleksowe zarządzanie zapewnieniem jakości w zakładzie produkcyjnym w automotive.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca w branży automotive w 30 krajach i na 4 kontynentach, a także lider technologii i innowacji w innych branżach.

Opis stanowiska

  • Koordynacja opracowywania rocznych Planów Poprawy Jakości oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Rozwijanie standardów jakościowych (RCA, monitoring kosztów, PPM, niezgodności),
  • Nadzór nad pracą Laboratorium (określenie zakresu usług i badań),
  • Określanie kryteriów bezpieczeństwa wyrobu - projekt (DV), proces produkcji (PV),
  • Nadzór nad dokumentowaniem charakterystyk bezpieczeństwa wyrobu/procesu,
  • Nadzorowanie wymagań prawnych w organizacji dotyczących jakości,
  • Stały monitoring wyników jakościowych (PPM, Koszty Jakości, Niezgodności, Zablokowany stock, koszty reklamacji komponentów, powtarzalność problemów),
  • Bieżący monitoring czynników środowiskowych w Dziale,
  • Określanie wymogów jakościowych, zatwierdzanie nowych komponentów,
  • Wdrażanie i kontrola wymogów prawnych - homologacji (audyty MPA, CCC, INMETRO, raporty ANSI, standardy kontroli),
  • Nadzór nad kontrolą półwyrobów, wyrobów gotowych oraz komponentów wejściowych,
  • Kontrolowanie przestrzegania standardów jakościowych w firmie;
  • Opracowywanie analiz i raportów z zakresu działalności Działu Kontroli Jakości (na potrzeby Zarządu, klientów, dostawców),
  • Osiąganie zakładanych wskaźników KPI,
  • Nadzór nad kosztami Działu Kontroli Jakości,
  • Ciągłe doskonalenie procesu Zarządzania Jakością,
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach SZŚ,
  • Zarządzanie zespołem.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem zespołem,
  • Znajomość narzędzi, wymogów i zasad zarządzania jakością w automotive,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, perswazji, wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych,
  • Pakiet szkoleń indywidualnie dobrany do zakresu zadań na stanowisku oraz wymaganych kompetencji,
  • Wdrożenie i szkolenie niezbędne do płynnego wykonywania zadań.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sandomierz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page