Kierownik działu Jakosci

Michael Page

Podlaskie, podlaskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika działu Jakości. Preferowane doświadczenie w obszarze zarządzania kontrolą jakości/ labolatorium w branży FMCG oraz chęć rozwijania/ doskonalenia umiejętności managerskich.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora FMCG, która intensywnie rozwija się na rynku Polskim. W związku z reorganizacją działu poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownika działu Jakości.

Opis stanowiska

* zarządzanie systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym
* zarządzanie zespołem oraz ścisła współpraca z innymi Działami w organizacji
* budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
* nadzór nad jakością procesów produkcji oraz weryfikacja skuteczności działania procesów zapewnienia jakości
* udział w projektach związanych z rozwojem nowych produktów i procesów technologicznych
* uczestnictwo w audytach wewnętrznych, zewnętrznych oraz procesach certyfikacji
* rozpatrywanie reklamacji klientów

Profil kandydata

* wykształcenie wyższe kierunkowe
* minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem jakości w firmie produkcyjnej
* zdolności analityczne, umiejętność poszukiwania nowych i innowacyjnych sposobów podejścia do zadań
* bardzo dobra znajomość standardów dotyczących jakości i bezpieczeństwa (HACCP, BRC)
* znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych
* doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności
* wysokie kompetencje w zakresie komunikacji, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
* dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* rolę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji
* możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności managerskich
* stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itd.)
* premie roczną uzależnioną od realizacji celów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Podlaskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page