Kierownik Działu Handlowego

Wincor Sp. z o.o.

00-193 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wincor to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży e-commerce, a także specjalizująca się w organizowaniu akcji promocyjnych. Współpracujemy głównie z dużymi i znanymi podmiotami. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Działu Handlowego:

Do osoby zatrudnionej będzie należało:

• Koordynacja pracy Działu Handlowego,
• Negocjacje warunków handlowych oraz planowanie długotrwałej strategii sprzedaży
• Nawiązywanie kontaktów oraz inicjowanie nowych projektów,
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami,
• Przygotowanie, realizacja i analiza planów sprzedażowych oraz ich modyfikacja na potrzeby Zarządu,
• Reprezentowanie Spółki na spotkaniach biznesowych,
• Współpraca z sieciami, przygotowanie ofert
• Prowadzenie rekrutacji, nadzór i organizacja pracy podległych osób,
• Optymalizacja kosztów i funkcjonowania Działu Handlowego,

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, dodatkowym plusem będą ukończone studia z marketingu, zarządzania,
• Swobodne nawiązywanie kontaktów biznesowych,
• Dobra organizacja pracy i kreatywność,
• Umiejętność zarządzania i pracy w zespole,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Doświadczenie w sprzedaży e-commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywacyjny system premiowy (podstawa + premia)
• Kompleksowe wprowadzenie i wsparcie we wdrożeniu
• Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
• Wszystkie nowoczesne narzędzia pracy
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży e-commerce i akcji promocyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca