kierownik działu handlowego (branża offshore)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chojnice, pomorskie

Dla swojego Klienta, producenta konstrukcji stalowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40337
Praca stała
Lokalizacja: Chojnice

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad Działem Handlowym i organizacja jego pracy
  • zarządzanie zespołem manadżerów projektów i specjalistów ds ofertowania
  • pozyskiwanie zleceń i nowych rynków zbytu - aktywne poszukiwanie kontraktów na rynku krajowym i zagranicznym
  • opracowywanie planów sprzedaży
  • promowanie i reprezentowanie firmy

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne, preferowane na kierunkach: mechanika, zarządzanie, zarządzanie produkcją - będzie silnym atutem
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym sprzedaży w branży metalowej/technicznej
  • znajomość branży offshore
  • operatywność
  • zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, obejmująca również znajomość słownictwa technicznego
  • prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do dobywania podróży służbowych
  • biegła, praktyczna znajomość programu Excel

Oferta:
  • samodzielne, kierownicze stanowisko w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, wzbogacone o system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)