Kierownik Działu Flotowego

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119002

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, dużej organizacji poszukujemy Kierownika Działu Flotowego. Osoba na stanowisku Kierownika Działu Flotowego będzie zarządzać dużą flotą samochodową na potrzeby kadry zarządzającej, menadżerskiej i pracowników. Osoba na tym stanowisku zapewnia środki transportu, usługi pomocnicze niezbędne w ich utrzymaniu, odpowiada za prawidłowe rozliczenia jazd prywatnych, odliczenia VAT, kwalifikacje oraz wycenę środków transportu i ich napraw.

Obowiązki na Twoim następnym stanowisku

Kierownik Działu flotowego koordynuje flotą samochodową, rozwiązuje problemy i analizuje możliwości usprawnienia procesów i zadań związanych m.in. z eksploatacją, pozyskaniem, ubezpieczeniem, sprzedażą, obsługą pojazdów. Osoba na tym stanowisku zarządza kwalifikacją pojazdów do zgłoszenia VAT-26 zgodnie z regulacjami prawnymi wskazanymi przez ustawodawcę. Nadzoruje i koordynuje naprawy w ramach serwisu i gwarancji szkód powstałych w pojazdach służbowych przeznaczonych m.in.. dla kadry zarządzającej, menadżerów i pracowników. Negocjuje z kontrahentami zewnętrznymi w zakresie m.in.. umów przychodowych, umowy na system GPS, umów leasingowych, umów transportu zbiorowego, wymiany, przechowywania i naprawy opon. Osoba na tym stanowisku zarządza kilkuosobowym zespołem.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, minimum 4-lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dużych organizacjach o kapitale polskim. Wymagana jest znajomość programów Ms Office, flotowych, znajomość przepisów prawa w zakresie ustawy VAT, PIT, transportu drogowego, zamówień, kodeksu wykroczeń, rozporządzeń ministra infrastruktury. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale mile widziana. Dla naszego Klienta ważne jest aby kandydat posiadał doświadczenie w zarządzaniu dużą flotą samochodową (min +370), umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność pracy z kadrą zarządzającą i menadżerską oraz pracy w dynamicznym środowisku. Nasz Klient szuka dobrego negocjatora, osoby dokładnej, z umiejętnością planowania i organizowania, asertywnej i komunikatywnej, gotowej na wyzwania.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, a także przyjazną, otwartą atmosferę pracy. Co powinieneś zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w języku polskim.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland