Kierownik Działu Finansowego

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie działem księgowości;
  • Monitorowanie procesów finansowych;
  • Dbałość o płynność finansową;
  • Kontakt z instytucjami finansowymi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, związanym z zarządzaniem zespołem min. 1 rok;
  • Doświadczenie w księgowości min. 3 lata;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Znajomość produktów finansowych;
  • Doświadczenie w raportowaniu GWP;
  • Umiejętność obsługi bankowości elektronicznej i sytemu księgowego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji;
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Ciekawe akcje tematyczne dla pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.