Kierownik Działu Farmacji

Klient InfoPraca.pl

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki szpitalnej,
  • dokonywanie zamówień leków,
  • zaopatrywanie w leki podległych oddziałów,
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
  • co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie farmaceuty
  • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • sumienność i dokładność,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

  • praca na etat w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazne środowisko pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia