Kierownik Działu dla Przemysłu Spożywczego K/M

Michael Page

k/ Łodzi, zagranica

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży chemicznej, która zajmuje w Polsce czołowe miejsce jako dystrybutor surowców chemicznych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Działu dla Przemysłu Spożywczego. Rolą osoby obejmującej tą pozycje będzie zarządzanie zespołem i relacjami, w celu zapewnienia rozwoju nadzorowanego obszaru działalności i przyczynianie się do rozwoju spółki.

Informacje o kliencie

Nasz Klient zbudował wiodącą pozycję na rynku dzięki kompleksowości swoich usług dedykowanych dla konkretnych dziedzin przemysłu. Grupa posiada kilkanaście placówek handlowych i centrów dystrybucyjnych w kraju dzięki czemu łańcuch dostaw odpowiada oczekiwaniom Klientów na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska

  • Ukierunkowanie działań rozwojowych w obszarze zarządzanej branży (przemysłu spożywczego),
  • Współpraca w ramach grupy w strukturach regionalnych/europejskich, Udział w opracowaniu strategii i planów wieloletnich spółki oraz zapewnienie realizacji strategii i planów w zakresie odpowiedzialności komórki organizacyjnej,
  • Rozwój rynku właściwego, w tym rozwój aplikacji oferowanych towarów i usług,
  • Wprowadzanie do ofertynowychtowarów i usług,
  • Pozyskiwanie nowych klientów/dostawców,
  • Zarządzanie projektami handlowymi, w tym monitorowanie ich realizacji oraz okresową ocenę ich efektywności,
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją polityki zakupu towarów handlowych, surowców i usług oraz jej modyfikowanie,
  • Nadzór nad realizacją procesów sprzedaży, zakupów oraz kosztami działalności komórki organizacyjnej,
  • Zarządzanie zespołem ok. 20 osób pracujących w systemie rozproszonym.

Profil kandydata

  • Minimum 5cio letnie doświadczenie zawodowe,
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunki to: chemia spożywcza, technologia żywienia lub studia ekonomiczne,
  • Znajomość przemysłu spożywczego i tendencji rozwojowych branży,
  • Umiejętność komunikacji w j. angielskim co najmniej na poziomie powyżej średniozaawansowanego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych,
  • Umiejętność pracy w systemach informatycznych klasy ERP oraz programach CRM,
  • Wysokie umiejętności komunikacji oraz zdolności przywódcze.

Oferujemy

  • Praca w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Realizacja zadań w międzynarodowym środowisku,
  • Warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeńwraz z dodatkowymiświadczeniaminarzeczpracownika (m.in. pakietubezpieczeniowy, abonamentmedyczny),
  • Samochód służbowy jako narzędzie pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: k/ Łodzi
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page