Kierownik Działu Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• kierowanie Działem Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców (DBR)

• planowanie i organizacja pracy DBR, w tym ustalanie priorytetów, przydzielanie oraz nadzorowanie realizacji zadań

• planowanie działań Narodowego Centrum Nauki w zakresie zadań realizowanych przez DBR

• ulepszanie procedur, wytycznych i instrukcji regulujących zadania DBR, dbanie o ich jakość i jednolitość oraz prawidłowy obieg dokumentów;

• wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora lub Zastępcę Dyrektora

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• udział w szkoleniach, konferencjach;

• przyjazne miejsce pracy;

• możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego

• co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego

• znajomości przepisów z zakresu finansów publicznych i kodeksu postępowania administracyjnego

• doświadczenia w tworzeniu dokumentacji (umowy, aneksy, inne)

• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i podległych pracowników

• samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań

• obowiązkowości, terminowości i dyspozycyjności

• umiejętności stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów, regulujących zadanie wykonywane na zajmowanym stanowisku

• umiejętności współpracy

• otwartości na zmiany

• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• dobrej znajomość obsługi komputera, edytorów tekstów, arkuszy kalkulacyjnych oraz baz danych

• dodatkowym atutem będzie również doświadczeni na stanowisku kierowniczym

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną do dnia 19 listopada 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/DBR/40/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 17 grudnia 2018