Kierownik Działu Automatyki

Hays Poland

Mielec, podkarpackie

Hays Poland

Mielec
Mielec
NR REF.: 1134543

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży Automotive. poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierownik Zespołu Automatyków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem inżynierów automatyków (do 10 osób)
  • Prowadzenie projektów w obszarze automatyki i robotyki
  • Koordynacja prac w wyżej wymienionych obszarach (np. programowanie sterowników PLC, programowanie obiektowe, robotyzacja)
  • Współpraca z pozostałymi działami technicznymi w organizacji
  • Regularne sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku – minimum dwuletnie na stanowisku kierowniczym/liderskim lub w zarządzaniu projektami
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielna umiejętność programowania sterowników (typu Siemens)
  • Mile widziane umiejętności z zakresu robotyki
  • Wysoka kultura pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie
  • Zdolność do samo motywowania się i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w systemie jednozmianowym

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy