Kierownik ds. utrzymania ruchu

Antal International Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii w dziedzinach technicznych
  • zarządzanie parkiem maszynowym i infrastrukturą, w tym w szczególności optymalizację efektywności i kosztów
  • planowanie, opracowywanie i realizacjia budżetów rocznych i długoterminowych
  • okresowe kontrole parku maszynowego, infrastruktury i budynków
  • zapewnienie skutecznego działania parku maszynowego i infrastruktury
  • planowanie, realizacja i optymalizacja wskaźników ekonomicznych (OEE, QMS, ...) z wykorzystaniem nowoczesnych metod zarządzania
  • nadzór nad dokumentacją techniczną oraz zapewnienie zgodności z prawem
  • zarządzanie podległym zespołem (dbanie o efektywność zespołu, planowanie rozwoju, monitorowanie zadań)
  • aktywny udział w projektach badawczo-rozwojowych i inwestycjach
  • zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami produkcyjnymi
  • zarządzanie projektami wdrażania nowych towarów, rozwiązań technicznych, optymalizacji procesów
  • współpraca w oparciu o Lean Manufacturing
  • odpowiedzialność za prowadzenie procesów w firmie zgodnie z ISO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku pracy
  • rozszerzony znajomość LEAN - 5S, VSM, RCPS, AM, TPM, VMS, TIMWOODS oraz jego praktycznego zastosowania
  • zdolność do pracy w ERP oraz w systemie MES
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność wdrożenia rozwiązań, które skutecznie zoptymalizują procesy w firmie
  • znajomość procedur i standardów ISO
  • znojomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność do podejmowania odpowiedzialnych decyzji
  • umiejętności analityczne
  • doskonała organizacja pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • świetna atmosfera i komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl