Kierownik ds. technicznych

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pracą warsztatu / serwisu pojazdów ciężarowych lub autobusowych obsługujących minimum 50 jednostek miesięcznie
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe.
  • Minimum 10 letnie ddoświadczenie związane z obsługa pojazdów autobusowych lub ciężarowych w pracy z pojazdami
  • Praktyczna znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub autobusów;
  • Wskazana wiedza z zakresu systemów diagnostyki komputerowej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania MS Office;
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Samodzielności i odpowiedzialności;
  • Komunikatywności i zaangażowania.

Opis stanowiska:

  • Organizacja i kontrola realizowanych napraw przez zespół mechaników oraz serwisy zewnętrzne obsługiwanego taboru;
  • Organizacja i nadzór nad pracą podległego zaplecza technicznego;
  • Weryfikacja napraw oraz zasadności wymiany części zamiennych;
  • Kontrola kosztów napraw obsługiwanego taboru;
  • Kontrola dokumentacji naprawczych;
  • Prowadzenie analiz oraz przygotowanie zestawień dotyczących napraw podległego taboru;
  • Kontrola współczynników napraw i kar;
  • Zarządzenie zespołem 30 mechaników;
  • Współpraca z innymi działami w firmie;
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami;
  • Dbałość o podległa infrastrukturę techniczną oraz tabor.

Oferujemy:

  • Stałą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca