Kierownik ds. Sprzedaży - poszukujemy osoby z Górnego Śląska!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Katowice, Gliwice, Rybnik, Tychy, Tarnowskie Góry, śląskie

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Rybnik, Tychy, Tarnowskie Góry

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem nasz Klient, firma zajmująca się działalnością handlowo-usługową (branża techniczna) z siedzibą w województwie dolnośląskim, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby z Górnego Śląska na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży.

Korzyści z zatrudnienia:

  • umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które możesz z nami wynegocjować
  • premie kwartalne
  • gwarancja kursów oraz szkoleń branżowych
  • sprzęt niezbędny do pracy (samochód, komputer, telefon)

Idealny Kandydat posiada:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej (mile widziane doświadczenie w zakresie zabezpieczania ładunków)
  • wykształcenie wyższe (preferowana specjalność techniczna)
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie środkowo-południowej Polski (głównie Górnego Śląska)
  • podstawy znajomości języka angielskiego

Zadania, które Ci powierzymy:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych
  • aktywna realizacja celów sprzedażowych
  • kompleksowy nadzór nad zleceniami
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagamy czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomości pakietu MS Office.

Czekamy na Twoją aplikację!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.